Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | JLR-202 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 17.5.2024 |
| Ajomäärä | 15000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TRAVEL MASTER X 740 LGB KS ALDE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- VÄHÄN AJETTU ALASLASKUPEDILLÄ JA ERILLISVUOTEILLA OLEVA HUIPPU KABE!
- Aj. 15 tkm
- Suomi-auto
- 1- omistaja
- Huoltokirja
- Automaattivaihteet
- Ilmastointi
- Vakionopeussäädin kaistavahdilla
- Multimedialaite peruutuskameralla
- Ohjaamossa pimennysvekkiverhot
- Sähkölasit
- Pilot- istuimet edessä
- Tilava L-mallinen pöytäryhmä
- Alaslaskettava sähkötoiminen vuode pöytäryhmän päällä
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- ALDE- nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- ALDE- nestekiertoinen lattialämmitys
- ALDE- lämpömatto ohjaamossa
- L- keittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi pakastin
- Tilava Wc- ja suihkutilat
- Asuinosan ilmastointilaite
- Erillisvuoteet takana pitkittäin
- Iso takatalli
- Markiisi
- Astinlaudat
- Kattokaiteet
- Valorauta
- Lisäpitkät
- Sähkön ulosotto
- KWH- mittari
- 2 x renkaat
- 2 x alumiinivanteet
- Keskuslukko
- Takatukijalat
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 740 cm
- Leveys 242 cm
- Omamassa 3400 kg
- Kokonaismassa 4250 kg
- (tiiveystarkastus voimassa seuraava tarkastus 25.3.2026-24.5-2026)
- AUTOMAATTI KABE ENSIMMÄISELTÄ OMISTAJALTA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 325 g / km |
| Kokonaismassa | 4250 kg |
| Omapaino | 3400 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI